Hlavní obsah

Zloděj se schoval v lednici, prozradilo ho kýchnutí

Polské policii se podařilo vyřešit případ, i když stopa už nebyla zrovna horká. Muže, který se vloupal do kancelářské budovy, našli v lednici. Osmačtyřicetiletý zloděj z Bytomi se vloupal do kanceláře, ale všiml si ho pracovník ochranky. Pak už celý příběh pokračuje jako v nějakém špatném filmu.

Zloděj se schoval v lednici, prozradilo ho kýchnutí

Po několika chvílích hledání se zdálo, že poberta ještě před příjezdem policie uprchl. Policie dostala tip, že by se mohl skrývat v bytě své milenky. V daný okamžik se však zdálo, že tato stopa nikam nevedla. To jim ale lupič-smolař rychle vyvrátil.

Policisté se už chystali z bytu odejít, když z lednice uslyšeli kýchnutí. Otevřeli dveře a uvnitř v lednici uviděli mrznoucího Jerzyho Jacewicze.

"Nevím, jak dlouho tam byl zavřený, ale myslím, že si z toho uhnal rýmu. Ještě než ho odvedli, dali mu policisté deku a balíček papírových kapesníčků," uvedl policejní mluvčí Adam Jakubiak.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků