Hlavní obsah
Okrádat karatisty není nejlepší nápad... Foto: Profimedia.cz

Zloděj chtěl ukrást auto 71letému karatistovi, neodešel po svých

Polský zloděj aut si vybral špatný cíl. Když se zaměřil na jedno ze zaparkovaných aut, zjevně netušil, že jeho majitelem je jednasedmdesátiletý držitel černého pásu v karate Wojciech Chomicki. Když Chomicki zloděje zahlédl, vzal spravedlnost neomylně do svých rukou.

Okrádat karatisty není nejlepší nápad... Foto: Profimedia.cz
Zloděj chtěl ukrást auto 71letému karatistovi, neodešel po svých

Když starý muž spatřil, jak se mu pachatel snaží z vozem odjet, tak doslova rozrazil dveře od auta, jednačtyřicetiletého chmatáka vytáhl z vozidla jakoby nic a přimáčkl ho k chodníku. Tam ho držel pod krkem až do příjezdu policie, kterou neprodleně zavolal.

"Viděl muže, jak se mu dostává do vozidla ze svého kuchyňského okna. Neváhal, vyběhl ven a lupiče kompletně zneškodnil rychlostí blesku. Pachatel si prostě vybral ke krádeži špatné auto," řekl s úsměvem mluvčí policie ve městě Plock.

Když policisté dorazili na místo, tak se zdálo, že se zloději značně ulevilo. Policisté si zloděje převzali. Stařík konečně povolil své sevření a policistům vysvětlil, že dělal lektora shotokan karate více než 30 let a studoval ho dokonce více než půl století.

Chomicki později ještě policisty požádal, aby se za něj pachateli omluvili, že proti němu použil potenciálně smrtelné techniky boje. "Zloděj se může považovat za obrovského šťastlivce," dodal policejní zdroj.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků