Hlavní obsah

Žirafy málem ukradly hostům snídani

Nevšední zážitek si odnesli hosté z hotelu Giraffe Manor ležícího v předměstí Langata v keňském Nairobi. Při snídani jim tam dělala společnost skupinka žiraf, která se od nich rovněž nechala krmit.

Žirafy málem ukradly hostům snídani

Záběry pořídil Alex Timophy z Moskvy. Když přicházel na snídani, zahlédl dvě žirafy, jak skrz otevřené okno nahlížely do hotelové restaurace.

Uvnitř už se nacházela jeho sedmiletá dcera Amelia, která s tamními zaměstnanci krmila nenasytné přežvýkavce speciálními granulemi. Místo je proslulé nevšedními fotografiemi, na nichž to vypadá, že sudokopytníci tamním hostům doslova kradou snídani z talíře.

„Amelia si moc přála toto místo navštívit, potkat se se žirafami a krmit je byl její sen. Byla tam neuvěřitelně šťastná. Miluje přírodu a toto byl pro ni neuvěřitelný zážitek, Myslím, že Giraffe Manor budeme muset navštívit ještě jednou,“ řekl agentuře AP Timophy.

Místo se rozléhá na zhruba 50 kilometrech čtverečních a bezprostředním setkáním se žirafami nabízí hostům nezapomenutelný zážitek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků