Hlavní obsah

Žena, která v obchodním centru spadla do fontány, žaluje ochranku

Žena z videa, které tento týden viděly milióny lidí po celém světě, se bude soudit. Američanka Cathy Marrerová, která byla zachycena na bezpečnostní kamery, jak v obchodním centru v Pennsylvánii padá do fontány při psaní SMS, se rozhodla podat trestní oznámení na členy ochranky, kteří záznam pustili do světa.

Žena, která v obchodním centru spadla do fontány, žaluje ochranku

Video se během pár dní stalo internetovým hitem. Na účet ženy se bavila nejen ochranka, ale celý svět a právě to Marrerovou rozlítilo nejvíc. Posměváčkům, kteří si dovolili pořízený záznam zveřejnit, se rozhodla pomstít a hnát je před soud, respektive žaluje pro jistotu celé obchodní centrum ve Wyomissingu, kde k incidentu došlo. Novinky o případu informovaly ve středu. [celá zpráva]

Devětačtyřicetileté ženě video moc vtipné nepřijde. „Zahlédla jsem vodní hladinu a nějaké mince na dně fontány a pak už jsem byla uvnitř,“ sdělila Američanka, která se po zveřejnění videa cítila ponížená.

„Podle mého názoru nepostupovala ochranka profesionálně,“ je přesvědčená Marrerová a dodala: „Většinou při chůzi nepíši SMS zprávy, ale ten den jsem to udělala, ale už nikdy víc. Během řízení v autě to nedělám nikdy. Je to nebezpečné. Tohle celé bylo asi vtipné, ale co kdyby se to stalo třeba důchodci? Bylo by to i pak legrační?“

Manažer obchodního centra se však brání, že ve zveřejnění záznamu nevidí takový problém, jelikož nikdo neviděl její tvář. „Ale já vím, že jsem to já,“ stojí si za svým Američanka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků