Hlavní obsah
 

Ze zápraží mizely vánoční dárky, malou zlodějku usvědčila kamera

Osmiletá holčička z floridského Clermontu šokovala své okolí. Ze zápraží totiž opakovaně ukradla sousedům vánoční dárky. Ti nakonec na nenechavce narafičili bezpečnostní kamery, které malou zlodějku odhalily, uvedl server news.msn.co.nz.

 
Ze zápraží mizely vánoční dárky, malou zlodějku usvědčila kamera

Hon na neznámého pachatele začal poté, co se vánoční dárky ztratily třem rodinám. Okradení Tiffany Baggsová, Tim Lebada a Jessica Araujová umístili proto minulý týden před dveře krabice jako návnadu v naději, že se zloděj chytne. A tak se také stalo.

Pro všechny však bylo velkým překvapením, že drzým zlodějem je malá dívka. „Všichni si mysleli, že to byl nějaký teenager,“ uvedla Araujová.

Policie už vyslechla dívku i její matku, žádné obvinění ale nevznesla. Poškození nyní žádají odškodnění, minimálně ve formě omluvy.

„Rodiče by na sebe měli vzít zodpovědnost a říct: je nám líto, co se stalo vám a dalším sousedům. Možná by se dokonce mělo přijít omluvit to dítě," dodala Araujová. Podle dostupných informací odcizené balíčky obsahovaly panenky Barbie, dětský make-up a mobilní telefony.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků