Hlavní obsah

Zárubová bojuje o práci v České televizi

Bývalá moderátorka zpráv televize Prima Světlana Witowská, kterou televizní diváci znají pod příjmením Zárubová, ve středu a ve čtvrtek prochází neobvyklým konkursem. V živém vysílání pořadu Sama doma České televize má vedení stanice dokázat, že se na moderování této relace pro ženy hodí. Pokud ne, bude muset hledat práci jinde.

Zárubová bojuje o práci v České televizi

Fakt, že Česká televize uvažuje o nasazení bývalé hvězdy televize Prima do vysílání, potvrdil tiskový mluvčí České televize Ladislav Šticha.

"Máte správně informace. Dnes a zítra bude na zkoušku moderovat Sama doma s Alenou Velikou. Pak se rozhodneme, zda bude spolupráce pokračovat," řekl ve středu Novinkám Šticha.

Na informaci o angažování těhotné Witowské televizí sídlící na pražských Kavčích horách upozornil server Digizone.cz.

Pořad Sama doma je určen ženám na mateřské dovolené. Světlana se má stát oporou jeho pražského vysílání.

Se svou bývalou domovskou stanicí se Witowská nerozloučila v dobrém. Podle jejích slov chtěla na Primě snížit úvazek a místo zpráv dostala nabídku moderovat VIP zprávy o celebritách. Witowská tvrdí, že ji šéfka zpravodajství Jitka Obzinová podrazila, protože ve smlouvě byla uvedena jiná finanční částka, než na které se ústně domluvily. Proto televizi Prima definitivně opustila. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků