Hlavní obsah

Zamilovaní předškoláci se vydali na Nový rok sami do Afriky

Německý páreček předškoláků Mika a Anna-Lena z Hannoveru se na Nový rok chtěl vzít a to přímo pod pražícím africkým sluníčkem. A tak když rodiče ještě spali po silvestrovském veselí, sbalili si kufry a vydali se na letiště za svým snem.

Zamilovaní předškoláci se vydali na Nový rok sami do Afriky

"Zamilovaná dvojice se rozhodla vstoupit do manželství pod africkým sluncem poté, co viděla dokument o přírodě,“ potvrdil deníku Der Spiegel mluvčí hannoverské policie, která děti zajistila při cestě na letiště.

Mika a Anna-Lena dokázali k nápadu zlákat ještě sedmiletou svědkyni, která jim pomohla do kufru sbalit plavky a sluneční brýle. Jakmile slunce poprvé v roce 2009 prozářilo Hannover, děti vyrazily na letiště. Kilometr na tramvaj zvládly bez problémů, na vlakovém nádraží si jich ale začala všímat ochranka a přivolala policii.

Policisté si s trojicí prcků povídali a přátelsky jim vysvětlili, že bez peněz či zaplacených letenek by stejně nikam nedoletěli. Jako malé bolestné pak dětem policisté na stanici uspořádali speciální prohlídku a zavedli je do míst, kam se jejich vrstevníci běžně nedostanou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků