Hlavní obsah

Záchranář z Ordinace Petr Vágner bude dvojnásobným otcem, manželka čeká syna

Manželka herce Petra Vágnera Gabriela je podruhé těhotná. Populárnímu záchranáři ze seriálu Ordinace v růžové zahradě porodí za dva měsíce syna.

Záchranář z Ordinace Petr Vágner bude dvojnásobným otcem, manželka čeká syna

Gabriela Vágner je v sedmém měsíci těhotenství. Dlouho to vypadalo, že čekají s manželem holčičku, ale před týdnem lékaři oznámili Petrovi a Gábině, že to spíš vypadá na syna.

"Není to ještě jisté. Lékař nám řekl, že to bude pravděpodobně kluk. Necháme se překvapit. Za páreček bych ale byl samozřejmě moc rád," prozradil Petr Vágner, který 1. září oslavil Kristova léta, bylo mu 33 let.

Dlouho vybírali s manželkou jméno pro holčičku, nyní začínají uvažovat nad jméno pro kluka. Petr by si přál Filipa, Gábina zase Samuela. Petr s manželkou už mají dvou a půlletou dceru Lili.

Vágner stále hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě a moderuje na rádiu Frekvence 1. Momentálně také točí se Zdeňkem Troškou novou pohádku, kde dostal roli prince. Čeká ho také moderování hudebních cen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků