Hlavní obsah
 

Vyhaslá zpěvačka je opět hvězdou, opilá zpívala ve vlaku svůj starý hit

Sláva je pomíjivá, ale také může přijít v naprosto nečekaný moment. O obojím se přesvědčila britská popová zpěvačka Kim Wildeová. Hvězda 80. let zažívá neplánovaný návrat na výsluní, navíc se ani nemusela moc snažit. Stačilo jí k tomu při návratu z vánočního večírku zazpívat svůj starý hit a nechat se natočit cestujícími. Úspěch pak přišel po zveřejnění videí na internetu téměř okamžitě.

 
Vyhaslá zpěvačka je opět hvězdou, opilá zpívala ve vlaku svůj starý hit

Kim Wildeová zažila své největší úspěchy v 80. letech minulého století. V roce 1981 prorazila hned se svým prvním singlem s názvem Kids In America a právě tuto píseň také zpívala během cesty ve vlaku. Na čelních příčkách hitparád se objevovala i později, ale v 90. letech nastal ústup ze slávy. V novém tisíciletí se sice pokusila o comeback, ale předešlých úspěchů už nedosáhla.

V minulých letech občas koncertovala, ale jinak se živila především jako diskžokej v rádiu Magic FM, z jehož vánočního večírku se ve zmíněnou noc vracela. Alkoholem posilněnou zpěvačku doprovodil na akustickou kytaru její bratr Ricky a po chvilce váhání se přidalo i několik cestujících.

Kim Wildeová v 80. letech bodovala se svým megahitem Kids In America

Kromě Kids In America zazpívala 52letá žena i vánoční píseň Rockin' Around The Christmas Tree, kterou získala na svou stranu i zbytek cestujících. Ti totiž do té chvíle zírali do prázdna a snažili se zpěvačku se sobími parohy nasazenými na hlavě ignorovat.

Zpěvačku natočilo při jejím neobvyklém vystoupení několik cestujících, kteří videa zveřejnili na internetu. Nahrávky se rychle staly senzací a během pár dní zaznamenaly několik miliónů zhlédnutí. Přímo se tak nabízí plnohodnotné oživení kariéry, ale Wildeová a její agenti se k budoucnosti zpěvačky zatím nevyjádřili.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků