Hlavní obsah

VIDEO: Nejtěžší muž na světě se oženil v posteli

Manuel Uribe, nejtlustší muž na světě, se v neděli oženil se svou přítelkyní Claudií Solisovou. Civilní obřad pod názvem "Má tlustá mexická svatba" odvysílal americký televizní kanál Discovery. Třiačtyřicetiletého Uribeho dostala jeho váha 560 kilogramů do Guinnessovy knihy rekordů. Po dvou letech usilovné diety shodil 250 kilogramů a nyní váží "jen" 310 kilo.

VIDEO: Nejtěžší muž na světě se oženil v posteli

Ani při své nové hmotnosti Uribe zatím nemůže dělat prakticky nic jiného, než sedět na posteli, není schopný chodit a chce-li opustit svůj dům, musejí ho vytáhnout na ulici i s jeho speciálně zkonstruovanou postelí. Proto ho i k provizornímu oltáři dotáhl i s postelí jeřáb.

Do oddávací místnosti měl kromě hostů přístup jen televizní štáb kanálu Discovery, který přenos ze svatby pojmenoval podle filmového hitu z roku 2002 Moje tlustá řecká svatba, a několik reportérů z Japonska, Německa a Argentiny. Nikdo jiný neměl dovoleno vstoupit do svatební síně s fotoaparátem nebo mobilním telefonem.

"Jsou svoji. Teď všichni zatleskejte a popřejte novomanželům," prohlásila starostka Monterrey a svědkyně svatby Cristina Díazová. Uribe trpěl morbidní obezitou od roku 1992. S osmatřicetiletou Claudií Solisovou se seznámil před čtyřmi lety v době, kdy zemřel její manžel a Uribeho přítel, který vážil 250 kilo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků