Hlavní obsah
Foto: hrad Křivoklát

Victoria Beckhamová koupila synkovi náušnice za milión

Poněkud nezvyklý dárek koupila k šestým narozeninám svému synkovi Brooklynovi Victoria Beckhamová - diamantové náušnice za omračujících 47 500 dolarů (více než milión korun).

Foto: hrad Křivoklát
Victoria Beckhamová koupila synkovi náušnice za milión

Bývalá členka skupiny Spice Girl a manželka fotbalisty Davida Beckhama je prý zakoupila proto, že jdou dobře do páru s náušnicemi Brooklynova slavného otce. Ty stály 142 000 dolarů (4,1 miliónu korun) a zhotovila je pro něj newyorská klenotnická dílna Jacob.

"Brooklyn svého otce zbožňuje a vždycky chce všecičko, co má on," vysvětlil zasvěcený zdroj. "David a Victoria ho chtěli k narozeninám obdarovat něčím extra. Uplynulý rok byl pro celou rodinu pěkně perný."

Victoriiným manželstvím se slavným záložníkem Realu Madrid Davidem Beckhamem loni na jaře do základů otřásly kolující zvěsti o jeho nevěře. Třicetiletá Beckhamová podle některých zdrojů věřila, že další dítě postaví jejich vztah na nohy. Letos v únoru povila svého třetího syna pojmenovaného Cruz. Dalšímu synovi Romeovi jsou dva roky, Brooklynovi bylo šest minulý pátek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků