Hlavní obsah

Valašský král už je se zlomenou nohou doma

Herec a klaun Bolek Polívka (54) byl ve čtvrtek propuštěn z chirurgického oddělení nemocnice ve Vyškově, kde byl od 23. prosince hospitalizován po vážné zlomenině levé nohy. Právu to potvrdili na ředitelství nemocnice. Slavný mim a valašský král tak Vánoce prožil na nemocničním lůžku.

Valašský král už je se zlomenou nohou doma

Chtěl prý zůstat utajen, proto ho uložili do nadstandardního pokoje v ženské části oddělení, kde by ho nikdo nehledal. Podle informací Práva si Polívka při pádu na náledí v bezprostředním okolí své farmy v Olšanech na Vyškovsku přisedl levou nohu. Zpočátku se zdálo, že bude vše v pořádku, ale vzápětí začaly nesnesitelné bolesti. Na rentgenu odhalili zlomeninu kotníku a natržené vazy. Léčení potrvá několik týdnů.

Polívka nečeká na Godota, ale na uzdravení

V důsledku Polívkova zranění bude muset Městské divadlo Brno odvolat všechna představení absurdního dramatu Čekání na Godota od Samuela Becketta, dokud se Polívka, který měl hrát postavu Vladimíra, neuzdraví. Původní premiéra měla být 2. února, předpremiéra 31. ledna a o den dříve veřejná generálka. Nicméně po Polívkově uzdravení se máme na co těšit, protože vedle jeho Vladimíra uvidíme v roli Estragona Jiřího Pechu a v roli Pozza Zdeňka Junáka. Polívka podle hlasů z jeho okolí samozřejmě nemá ze zranění radost, zároveň však prý vítá klid na lůžku, kdy bude mít více času na četbu a na odpočinek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků