Hlavní obsah
 

V autě za 25 miliónů sešlápl plyn na podlahu, dopadlo to špatně

Nehoda unikátního supersportovního vozu Pagani Zonda se stala nedávno v Londýně. Řidič podle svědků nezvládl řízení a naboural s vozem do železného plotu.

 
V autě za 25 miliónů sešlápl plyn na podlahu, dopadlo to špatně

„Jeden džentlmen vzal vůz Pagani Zonda GJ na projížďku po severovýchodním Londýně a stalo se tohle... Řidič se pokusil sešlápnout plyn na podlahu a ujel mu zadek,“ okomentoval nehodu svědek Jack Sullivan, který nabouraný vůz také natočil na video.

Jednalo se o vůz Zonda GJ patřící skotskému podnikateli Garethu Jonesovi. Původně se jednalo o model Zonda S, ale po nehodě v roce 2009, při níž byl vážně poškozen, poslal Skot automobil zpět do italské továrny, kde ho přestavěli.

Takto vypadala Pagani Zonda GJ před nehodou

Foto: Amian Exclusive Cars

Značně upravený vůz dostal podle jména svého majitele označení GJ. Oprava prý stála 327 tisíc liber, přičemž původní vůz vyšel na 340 tisíc liber. V přepočtu tak Jonese auto stálo kolem 25 miliónů korun.

Jones, který se vůz snaží už léta prodat, podle deníku The Telegraph v době nehody neseděl za volantem. S prodejem to ale teď bude mít ještě těžší, navíc ho čeká další oprava. Na první pohled auto sice nevypadá tak poškozeně, ale i tak oprava nevyjde levně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků