Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

V 36 letech si na tísňové lince stěžovala na péči rodičů

Když je vám šestatřicet let, tak nějak se už očekává, že už na rodičích zásadně závislí nebudete. To však není případ Seloni Khetarpalové z amerického Ohia. Ta se tento měsíc dokonce rozhodla, že na ně kvůli „zanedbané péči” zavolá policii.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
V 36 letech si na tísňové lince stěžovala na péči rodičů

Khetarpalová opakovaně vytočila číslo 911, aby si operátorovi tísňové linky mohla postěžovat na svoje vlastní rodiče. Ti ji údajně měli odstřihnout od telefonu, který do té doby platili, což šestatřicetiletá žena považovala za jakési zanedbání.

Po prvním zavolání operátor ženu upozornil, že tísňová linka slouží ke skutečně závažným problémům, což se zcela minulo s účinkem. Khetarpalová se znovu a znovu dožadovala „spravedlnosti”, pravděpodobně i vzhledem k tomu, že z nezaplaceného telefonu mohla vytočit pouze bezplatné číslo policie.

Když pak v telefonu začala být agresivní, rozhodla se policie, že se vydá výtečnici zatknout. Nyní čelí obvinění ze zneužívání tísňové linky a čeká ji soud. O tom, zda se nakonec domohla zaplacení účtu za telefon, nejsou další informace.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků