Hlavní obsah

Utajené pořadí Česko Slovensko má talent: Smutný pěvec Zázrivý skončil až třetí

Vítězem soutěže Česko Slovensko má talent se stali v noci z neděle na pondělí siloví gymnasté Dae Men. Pořadí na druhém a třetím místě ale mělo podle licenčních pravidel Got talentu zůstat utajeno. Novinkám se ale přesto podařilo zjistit, že smutnému opernímu pěvci patřilo až třetí místo.

Utajené pořadí Česko Slovensko má talent: Smutný pěvec Zázrivý skončil až třetí

Na druhém a třetím místě skončili český kouzelník Richard Nedvěd a slovenský operní pěvec Marian Zázrivý. Moderátoři soutěže Česko Slovensko má talent podle licenčních podmínek soutěže vyhlásili trojici nejlepších a poté měli za úkol jednoho vyřadit. Nešlo však o finalistu s nejnižším počtem hlasů.

Záměr dramaturgů byl jasný - mít finálový československý duel. Právě proto moderátoři Martin Pyco Rauch a Jakub Prachař neposlali do finálové dvojice populárního českého kouzelníka. Novinkám se však podařilo zjistit, že Richardovi Nedvědovi uniklo vítězství jen o vlásek.

Dae Men vyhráli Česko Slovensko má talent na TV Prima

Video: Novinky

"Náš Marian Zázrivý skončil až třetí. A Dae Men zvítězili jen o fous. Kouzelník Richard Nedvěd prohrál o minimum hlasů," nechala se v zákulisí slyšet slovenská produkční Perla.

Dae Men - siloví gymnasté Zdeněk a Petr na večírku po finále nadšeně slavili s přáteli. Zdeňka doprovodila přítelkyně, Petr nechal partnerku doma. Marian Zázrivý osaměle posedával v koutě a pochutnával si na mušlích.

Dae Men - finálové vystoupení

Video: Novinky

 

Do tří hodin ráno se zdržela také Dominika Hašková s rodiči nebo Jaro Slávik s manželkou. Jako první naopak z party zmizela Lucie Bílá, která celý večer oslňovala bujným dekoltem, s přítelem Petrem Makovičkou. Na brněnském Výstavišti se po přímém přenosu zdržela asi patnáct minut a nabrala směr Praha.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků