Hlavní obsah

Tom Cruise prý není pravým otcem Suri

Snímek usmívajících se rodičů Katie Holmesové a Toma Cruise s tříměsíční Suri na obálce časopisu Vanity Fair měl umlčet všechny pochybovače. Stal se však pravý opak. Po jeho zveřejnění se doslova roztrhl pytel s dalšími, ještě ohavnějšími spekulacemi o prvorozeném potomkovi hvězdného páru.

Tom Cruise prý není pravým otcem Suri

"Otcem dítěte není Tom, ale Katiin předchozí přítel," naznačují americká média. Jako první obludné podezření vyslovila známá autorka společenských sloupků Janet Charltonová. Na zveřejněných snímcích ji zarazilo, že na tříměsíčního kojence má Suri na hlavě příliš mnoho vlásků. Rovněž rysy obličeje prý naznačují, že patrně přišla na svět dříve než 18. dubna, jak se oficiálně tvrdí. Podle novinářky by to vysvětlovalo, proč ji rodiče tak dlouho ukrývali před zraky veřejnosti i skutečnost, že rodný list, jenž se objevil na internetu, byl plný chybných údajů.  

Jediným vysvětlením všech těchto záhad je podle Janet Charltonové fakt, že se Suri narodila dříve, než se uvádí, a tudíž jejím otcem nemůže být Tom, ale předchozí partner sedmadvacetileté Katie Chris Klein. S ním se Katie rozešla v březnu 2005 a teprve o měsíc později - údajně již těhotná - se sblížila s Cruisem. "O něm ostatně již v minulosti proskočily pověsti, že je neplodný," připomíná bulvární tisk.  

Většina seriózních médií bere tvrzení sloupkařky Charltonové s rezervou, připomíná však, že lavinu fám odstartovali sami Tom a Katie svou několikaměsíční hrou na schovávanou.  

Humorně v souvislosti se zpochybňováním Tomova otcovství působí další odhalení, podle něhož je snímek z titulní stránky Vanity Fair plagiátem. Fotografka hvězd Annie Leibovitzová, jak tvrdí berlínský deník BZ, se při kompozici záběru nechala přinejmenším inspirovat šestatřicet let starým snímkem, na němž exbeatle Paul McCartney pózuje s tehdy několikaměsíční dcerou Mary (dnes 37). Fotografie byla poprvé zveřejněna v roce 1970 na zadní stránce Paulova prvního sólového alba a o šest let později byla zahrnuta do publikace prací jeho manželky Lindy. Od té doby je odborníky považována za kultovní vyjádření vazeb mezi otcem a dcerou. "Na titulu Vanity Fair vypadá Suri značně uměle," píše list BZ, "což vynikne zejména při srovnání fotografie s portrétem Paula McCartneyho a jeho dcery."

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků