Hlavní obsah

Superstar 3 je za dveřmi, na úvodní party to žilo

Pražský klub Infinity hostil v pondělí večer hvězdičky prvních dvou sérií pořadu Česko hledá Superstar spolu s porotou, která některým soutěžícím třetí řady opět pořádně zatopí. A že se mají diváci na co těšit, to jasně odkryla ochutnávka z již natočených dílů, která byla v klubu promítnuta.

Superstar 3 je za dveřmi, na úvodní party to žilo

To, že Superstar 3 začíná tuto neděli, jistě není tajné. Co možná ale nevíte, je to, že všechny díly, které mohly být předtočeny, už předtočené delší dobu jsou. Režisérka Jana Rezková, která stojí za všemi díly až do semifinále míní, že se mají diváci na co těšit. "Opět máme několik velmi slibných objevů. Některé hvězdičky jsou ve věku šestnácti až sedmnácti let, některé opět o něco starší. A co se týče hvězdné pěchoty, tak to bude opět velmi žhavé. Dva až tři soutěžící se nejspíš opět velmi významně zapíšou do historie," řekla Rezková.

Důležitý je dobrý manažer

Superstáři se chovali povětšinou velmi příjemně a nehráli si na žádné mega hvězdy. Vlasta Horváth a zejména Petr Poláček neustále rozdávali úsměvy. Nebyl z nich cítit ani náznak namyšlenosti, která se vznáší okolo mnoha soutěžících reality shows Big Brother a VyVolení. Finalista první série Petr Poláček vzkazuje budoucím finalistům Superstar 3, že na českém hudebním trhu stále ještě místo je. "Základem je být svůj, chovat se slušně k osobnostem českého showbussinesu a najít si dobrého manažera, který vás umí trochu protlačit", řekl Poláček.

Langerová, Bende a Issa chyběli

Kdo všechno se na party objevil? Porota a moderátor Leoš Mareš byli úplnou samozřejmostí. Ze soutěžích to byli vyjma dvou výše jmenovaných například Šárka Vaňková, Julián Záhorovský, sestry Zaňkovy, Ali Amiri, Filip Jankovič a mnozí další. Chyběli například Petr Bende a Aneta Langerová, která podobné akce příliš nenavštěvuje. Nedostavil se ani Sámer Issa. Otázka je, jestli byl vůbec pozván. Už si to rozházel s tolika osobnostmi českého showbusinessu, že by nebyl zázrak, kdyby ho pozvání nějakou zvláštní shodou okolností minulo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků