Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Vyhrál miliony. Náhodný tip zvěstoval úspěch předem

Vyhrál jackpot, přesto další dva měsíce neměl muž na Novém Zélandu ani ponětí o tom, že se stal milionářem. Výherce, jenž si přál zůstat v anonymitě, nevěnoval tiketu velkou pozornost a nechal ho zastrčený v šuplíku. Čísla z náhodného tipu se přitom velmi podobala těm důvěrně známým, informovala novozélandská média.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Vyhrál miliony. Náhodný tip zvěstoval úspěch předem

Sázkař z Nového Zélandu měl ve zvyku kontrolovat vsazené tikety z loterie Lotto většinou až po nějaké době najednou. Nezaznamenal ani zprávy o tom, že jackpot padl v oblasti jeho bydliště.

„Mám ve zvyku si všechny tikety schovávat, a když mám jednou za čas chvilku, tak je všechny projedu. Je to pak větší napětí,” vysvětluje výherce.

Tiket vyhrávající milion novozélandských dolarů (15 milionů korun) muži dva měsíce ležel v šuplíku, aniž by majitel něco tušil. Až když si v posteli rozložil všechny vsazené tikety, došlo mu, že jeden z nich je výherní.

„Byl už večer, naskenoval jsem kód tiketu a objevil se nápis, že jsem vyhrál jackpot,” popisuje okamžiky štěstí.

O ně se hned podělil s manželkou. „Vyskočili jsme z postele a běželi k počítači si to raději ověřit. Nemůžu uvěřit, že jsem dva měsíce ‚seděl‘ na takové částce,” říká.

Podobná čísla

K výhře muži pomohl náhodný tip, který se však v pěti číslech ze šesti shodoval s čísly z dat narození jeho nejbližších.

Žádné velké utrácení manželé nyní neplánují. „Budeme žít pořád stejně, ale samozřejmě nám to dává jistotu zajištění. Také pomůžeme rodině a vyrazíme si na pořádnou dovolenou,” dodává výherce z okolí Aucklandu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků