Hlavní obsah

Simona Krainová ukázala desetidenního syna Maxe

Topmodelka Simona Krainová (37) ukázala svého syna Maxe, který je na světě deset dní. S nadšením ho předvedla médiím na fotce na akci Módní noc, kterou uvedla. Krainová se tak devátý den po porodu vrátila do pracovního procesu.

Simona Krainová ukázala desetidenního syna Maxe

"Jsem naprosto nadšená. Vůbec jsem ani v nejmenším netušila, co ten malej se mnou udělá. Je to krásný pocit být mámou. Naprosto ho miluju a všechny původně vybrané chůvy jsem odvolala. Chci být stále s ním," řekla Novinkám Krainová

Česká topmodelka společně s Jaro Slávikem slavnostně otevřeli v pátek akci Módní noc ve Slovanském domě. Práci měla Krainová nasmlouvanou již několik měsíců. Protože termín porodu měla stanovený až na začátek prosince, myslela si, že v té době bude ještě Maxe nosit pod srdcem. Maxe nakonec porodila předčasně 4. listopadu císařským řezem.

"Bylo to dlouho nasmlouvané a nechtěla jsem to rušit. Maxe hlídá sestra. Před odchodem jsem ho nakojila a rychle zase frčím za ním domů," dodala modelka, která přesně ve 20 hodin 10 minut spustila vánoční výzdobu a noční nakupovací horečku se slevami. Zdržela se necelou hodinku a pak s manželem Karlem Vágnerem odjeli za synem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků