Hlavní obsah
Pavlína Senič a Valerie Zawadská: Purpura na plotně... Foto: Lenka Žáčková

Show v maďarské TV: výměna matek

Maďarská komerční televize RTL Klub odvysílala první díl kontroverzní reality show, která vzbudila značný rozruch. V programu opustí matky na deset dní své děti a muže a vymění se s jinou ženou.

Pavlína Senič a Valerie Zawadská: Purpura na plotně... Foto: Lenka Žáčková
Show v maďarské TV: výměna matek

Maďarští psychologové varují, že základní myšlenka této reality show ohrožuje morálku dětí. "To, co je pro dospělé zábavou, může způsobit dětem trauma na celý život," upozorňují odborníci.

Naopak šéf produkční zmíněné televize Péter Herman tvrdí, že natáčení prvního dílu seriálu ukázalo, že obavy psychologů byly zbytečné. "Bavili se všichni: rodiče i děti," tvrdí. Podle vedení televize cílem reality show není konfrontace, ale posílení tolerance mezi lidmi.  

Z bohatých poměrů do chudých

V prvním díle si vyměnila místo matka tří dětí z dobře situované rodiny podnikatele s ženou z chudší rodiny. Tato rodina se čtyřmi dětmi se musela před časem pro nedostatek peněz přestěhovat z Budapešti na venkov.

"Za deset dní se samozřejmě objevilo v obou rodinách určité napětí, ale všechno se dalo odvysílat. Děti ani jednou nechtěly z programu vystoupit," tvrdí Herman. Televize RTL Klub bude ve vysílání reality show pokračovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků