Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Shledání muže s oslicí po dvou měsících nuceného odloučení nenechá jedno oko suché

Nejen rodiny, partnery či mnohé přátele rozdělila pandemie koronaviru. Ve Španělsku restriktivní opatření určená ke snížení šíření viru mezi veřejností oddělila také 38letého muže od jeho oslice, která pro něj vždy byla domácím mazlíčkem. A jejich shledání bylo vskutku dojemné.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Shledání muže s oslicí po dvou měsících nuceného odloučení nenechá jedno oko suché

Ismael Fernandéz se neviděl se svou oslicí dva měsíce. Když se tamější opatření alespoň trochu rozvolnila, rozhodl se už na nic nečekat a na rodinnou farmu v El Borge v Malaze, kde oslice žije, vyrazit. Samozřejmě že se těšil, až se zase uvidí se svým bratrem, nicméně setkání s milovanou oslicí Baldomerou bylo vysoko na žebříčku priorit.

Na videu, které si Ismael u příležitosti setkání natočil, je podle hlasu patrné, že se mu po chvíli začaly do očí drát slzy. Baldomera na to však po několika pohlazeních obratem zareagovala a začala vskutku hlasitě hýkat, jako by dávala průchod svým emocím také.

A DONKEY, REUNITED WITH HIS OWNER AFTER QUARANTINE

A heart warming reunion after a two-month lockdown. A man in a sweet voice called his donkey, saying, "Que pasa?" or "What's up" in English. The man, known as Ismael Fernández from Malaga, Spain, visited his donkey after being allowed to move about the region. His beloved donkey was being cared for by his sister in Baldomera. Video courtesy: Cadena SER

Zveřejnil(a) TNN.Ph dne Středa 20. května 2020

„Nestydím se, že mě na videu slyšíte brečet, protože tohle byla ukázka bezpodmínečné lásky. Začala tak trochu brečet také, když mě viděla rozhozeného. Byl to nejdojemnější moment, jaký jsem kdy zažil,“ napsal na svůj facebookový profil mimo jiné Fernandéz.

Muž se rozhodl oslíkovi na počest dojemného setkání založit vlastní instagramový profil s názvem @Baldomerayyo (Baldomera a já). Jako první snímek tam nahrál jejich společné selfie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků