Hlavní obsah
Nový umělecký šéf Městského divadla Zlín Patrik Lančarič. Foto: archiv MDZ

Sharon Stoneová opět dostala chuť na sex

Americká herečka Sharon Stoneová ještě nedávno tvrdila, že její sexuální apetit výrazně poklesl, a to především kvůli starostem po rozvodu s Philem Bronsteinem. Nyní však opět její chuť na muže nezadržitelně roste. Prohlásila, že začíná mít opět chuť na muže.

Nový umělecký šéf Městského divadla Zlín Patrik Lančarič. Foto: archiv MDZ
Sharon Stoneová opět dostala chuť na sex

Sharon se se šéfredaktorem Bronsteinem rozvedla letos v lednu. [celá zpráva] Tehdy prohlásila, že si od "nechutného mužského plemene" dá pořádnou pauzu.

"Je lepší být sama, než se trápit s člověkem, který vám dělá ze života akorát peklo a s nímž si vůbec nerozumíte," sdělila herečka krátce po rozvodu.  

Lov kvalitních mužů

Nyní ale své rozhodnutí přehodnotila a jak sama říká, začíná opět lovit "kvalitní a ve všech ohledech lepší muže".

"Jsem poučená a budu umět lépe hledat. Nechci žádného prince. Hledám to, co všichni, to znamená člověka, který mi dá lásku a doplní ji velkorysostí," svěřila se Sharon.

Kromě toho však její vyvolený musí mít kladný vztah k dětem a milovat jejího syna Roana. "To je podmínka," nekompromisně vzkázala potenciálním nápadníkům.

46letá herečka se již třikrát rozvedla. V minulosti opustila televizního producenta Michaela Greenburga a skladatele George Englunda mladšího. Ačkoliv již prošla mnoha vztahy, nestěžuje si. Naopak se tak podle vlastních slov naučila stát na vlastních nohou.

"To je daleko cennější, než mít příšerný pocit z toho, že sdílíte jeden obývák a jednu postel s někým, kdo vás nemá rád," vysvětlila herečka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků