Hlavní obsah

Šárka Vaňková a Filip Renč: Dovolená na Bali a pak svatba

Šárka Vaňková a Filip Renč spolu chodí teprve měsíc, ale už plánují společnou budoucnost. Šárka se k Filipovi nastěhovala, za pár dní odlétají na dovolenou na Bali, plánují svatbu a nebrání se ani potomkovi.

Šárka Vaňková a Filip Renč: Dovolená na Bali a pak svatba

Dohromady se Vaňková a Renč dali ani ne měsíc poté, co je opustili jejich předchozí partneři. S Vaňkovou se rozešel Daniel Hůlka, Filipu Renčovi řekla sbohem Kristina Kloubková.

Vaňková se hned na začátku vztahu k režisérovi nastěhovala. Když jeden pracuje, druhý ho doprovází. Zpěvačka byla podpořit režiséra na filmovém festivalu ve Zlíně, on zase v pondělí nadšeně tleskal na Šárčině vystoupení na pražském Žofíně.

"Mám se strašně dobře. Do Filipa jsem neskutečně zamilovaná, těším se moc na dovolenou na Bali, na kterou mě Filip pozval. Mám teď hodně práce, pořádně si odpočinu," řekla Novinkám Vaňková.

"Je to první ženská, při níž zapomínám na své předsevzetí zůstat svobodný,“ překvapuje po měsíčním vztahu Renč. Pár dokonce uvažuje i o dětech. "Neplánujeme je, ale nebráníme se jim. Když to přijde, budeme rádi," dodala Vaňková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků