Hlavní obsah
Foto: Zdeněk Němec

Sarah Jessica Parkerová vyvíjí vlastní parfém

Herečka Sarah Jessica Parkerová v současnosti vyvíjí svůj nový parfém, který by měl být brzy pod jejím jménem uveden na trh. Představitelce seriálové Carrie Bradshawové ze Sexu ve městě se tak splní její sen.

Foto: Zdeněk Němec
Sarah Jessica Parkerová vyvíjí vlastní parfém

O vlastním parfému snila devětatřicetiletá Parkerová již v dětských letech. Nyní sen s vervou naplňuje. Přední kosmetické firmy se předhánějí a každá se snaží začít spolupracovat s herečkou na její vůni.

Předhánění společností zřejmě posílila hereččina seriálová role, Carrie se totiž do srdcí diváků vepsala jako módní ikona. Přitom Parkerová nedávno oblečení Bradshawové zkritizovala a prohlásila o něm, že by se tak sama nikdy neoblékala. Cariin styl jí naprosto nevyhovoval, schvalovala by jí jedině vysoké podpatky. [celá zpráva]  

Ve výběru se vyžívá

Hereččin 42letý manžel Matthew Broderick zálibu své ženy v oblasti módy a stylu potvrdil. Podle něj si Parkerová přímo libuje ve vybírání vzorků, které jí firmy zasílají. Herec rovněž prozradil, že tvar flakónu bude zřejmě vejčitý, třebaže na jeho definitivní podobě Sarah teprve pracuje. "Ona skutečně ví, jak si vybrat ten správný parfém. Voní nádherně," rozplývá se nad svou ženou Broderick.

Sarah Jessica Parkerová za dobu své kariéry na svém vzhledu zapracovala. Americký časopis In Touch ji loni dokonce vyhlásil za celebritu, které změna výrazně prospěla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků