Hlavní obsah

Sámer Issa opustil přítelkyni

Obdivovatelky pohledného zpěváka Sámera Issy (25) se mohou radovat. Ještě donedávna až po uši zamilovaný mladík totiž ukončil dlouhodobý vztah se svou přítelkyní Pavlínou Dubnou. „Měli jsme spolu začít bydlet, ale uvědomil jsem si, že by mi chyběla svoboda,“ vysvětlil Novinkám Issa.

Sámer Issa opustil přítelkyni

„Známe se dlouho, víme o sobě prakticky všechno. Pavlínu mám moc rád, ale ještě asi neuzrála doba, kdy bych na sebe mohl vzít zodpovědnost za spolužití. Už jsme se byli podívat i na jeden hezký byt, ale nakonec jsme bez emocí náš vztah ukončili,“ prozradil Sámer.

Ten prožil již mnoho krátkých románků s dívkami, s Pavlínou měl asi nejdelší poměr svého života. „Byl jsem opravdu hodně zaláskovaný. Kdo ví, zda se k sobě třeba za rok za dva nevrátíme a nezkusíme to znovu,“ přemítá.

Sámer zažil nedávno i další šok. Společnost, která provozuje stránku Facebook, mu totiž bez varování zrušila jeho profil. „Měl jsem v něm na dva tisíce fotografií, pět tisíc fanoušků, s kterými jsem denně komunikoval, a tři tisíce žádostí o přátelství od dalších lidí. Někdo mě asi nahlásil jako podvodníka a tak mě vymazali. Na stížnosti nereagují,“ krčí rameny.

Náladu si chystá spravit v lednu, kdy ve spolupráci s tanečníkem a hvězdou MTV Yemim AD začne natáčet klip k písničce Lose Control.

„Prvně v životě jsem si ke klipu napsal sám scénář. Bude to o tom, že všichni hrajeme ve společnosti nějakou úlohu. Chci ukázat, jak by to vypadalo, kdybychom nad sebou ztratili kontrolu."

Půjde asi o deset krátkých příběhů. Budou tam i fetišistické latexové oblečky, fanoušci mě tam nahého přiváží ke kříži a podobně,“ popisuje účastník první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar, který se právě snaží vyléčit z nachlazení průdušek.

„Závěr roku mám hektický. Čeká mě živé vystoupení ve Snídani s Novou, koncert a v jednání je několik zakázek na Silvestra. Musím být fit a tak se poctivě kurýruju,“ dodává Sámer Issa.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků