Hlavní obsah

Sámer Issa neví, kterou ženu sbalit dřív, Hanychová opět mimo hru

Sámer Issa to nemá s láskami lehké. V posledních dnech se mu rozpadl jeho opakovaný "vztah" s Agátou Hanychovou, který si nejdříve oba pochvalovali, ale nakonec skončil stejně rychle, jako před několika týdny znovu začal. Sámer ale nevěšel hlavu. Po menším obnažování na Axe party a dovádění s Hanou Mašlíkovou, se objevil se sympatickou houslistkou na Prima Cool party, kde ještě navíc pokukoval po další hostesce.

Sámer Issa neví, kterou ženu sbalit dřív, Hanychová opět mimo hru

Agáto, třes se - tak by se dala označit kampaň, kterou Sámer rozjel po urážlivých výrocích na jeho osobu z Agátiny strany. Issa je ale flegmatik, nic příliš neřeší, vezme kolem ramen další dívku a šup s ní do víru společnosti. Nedávno to roztáčel na mole Axe party s modelkou Hanou Mašlíkovou, až si všichni začali šuškat, že to nemůže být jen tak. Pak si navíc ještě odvážně zapózoval s nejpohlednější českou DJkou Luccou.

:. DJ Lucca a Sámer Issa v odvážné póze
FOTO: Axe

Na další párty Issa vzal svou další bývalou přítelkyní Pavlínu. K té se během celého večera měl víc než dost a nějaké starosti s Agátou vůbec neřešil. Po chvíli navíc zpozoroval pohlednou hostesku Captain Morgan roznášející hostům rumové koktejly. Těžko říci, jestli Sámera více vábily kouzelné nohy hostesky či vůně oblíbeného alkoholu, oči z ní ale spustit řádnou chvíli nedokázal. 

Na primáckém Cool večírku se představila také nová celebrita, robot Bender ze seriálu Futurama, který se objevil v doprovodu krásných slečen a missek. Podle toho, jak se na večírku choval, tak se zdá, že má Sámer v roli nejznámějšího cool flamendra opravdu silnou konkurenci.

:. Zuzana Belohorcová (druhá zleva) a dívky z České Miss 2007 v doprovodu robota Bendera.
FOTO: Jiří Herman

Sámer je čistý

Svého závěru už také došla kauza Sámerova prosincového kolapsu na jedné z děčínských diskoték. Policie vydala se zpěvákovým souhlasem následující zprávu: "Závěr znaleckého zkoumání nepotvrdil ze vzorků biologického materiálu přítomnost opiátů (heroin), amfetaminových derivátů (pervitin) ani kokainu. Kolaps mohl být zapříčiněn společným působením více faktorů a to použití alkoholických nápojů, aplikací produktu obsahujících THC ze vzdálené minulosti a určitá vyčerpanost organizmu spojená s pobytem v klubu."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků