Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Rvačka motorkáře s českým řidičem baví Poláky

Již více než půldruhého milionu zhlédnutí během pár dnů zaznamenal na internetu záznam rvačky českého řidiče s motorkářem, který se jej pokusil předjet před pokladnou pro placení mýtného na dálnici na jihu Polska. Video původně zveřejnila organizace bojující proti hulvátství na silnicích, ale v úterý se dostalo i do celostátní televize.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Rvačka motorkáře s českým řidičem baví Poláky

„Vyměňují si údery pěstmi, kopou se, převracejí motocykl – takové scény před mýtnicí na dolnoslezském úseku dálnice A4 zaznamenala kamera v jednom autě. Rvačku ukončil až další řidič. Policie se incidentem dosud nezabývá,“ uvedla televize TVN 24.

Událost se stala podle stanice v neděli 20. června u mýtnice u obce Karwiany u Vratislavi. Na záznamu jsou vidět auta stojící před mýtnicí. Před řidiče vozu s českou poznávací značkou se pokouší vecpat motorkář, ale automobilista mu to znemožní.

Motorkář v reakci bouchne do okna auta a kopne do vozu. Jeho řidič vystoupí z auta, cosi říká motorkáři a praští do motocyklu. Následné strkání přeroste ve rvačku, při které padají rány pěstí a kopance, než rvačku přeruší další řidič.

Záznam sice další dění nezachytil, nicméně podle stanice se spor podařilo zmírnit natolik, že se každý vydal svou cestou. TVN 24 požádala o komentář policii, ale dozvěděla se, že ta kvůli rvačce dosud nedostala žádné oznámení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků