Hlavní obsah
Vítěz kategorie Design bar Hemingway Foto: Barlife

Russell Crowe je hulvát

Z hrubého útoku proti své osobě nedávno obvinila populárního herce Russella Crowea britská servírka Vanessa Boniová. Slavný filmový Gladiátor ji měl sprostě slovně napadnout na londýnské party konané při premiéře jeho nového snímku Master And Commander: The Far Side Of The World, když mu nabídla podnos s marinovanými kousky lososa.

Vítěz kategorie Design bar Hemingway Foto: Barlife
Russell Crowe je hulvát

Crowe se v té chvíli bavil se zpěvákem Stingem a jeho ženou Trudie Stylerovou. Na dvacetiletou servírku se proto nevybíravým způsobem obořil. Svým otřesným chováním však šokoval nejen Stinga, ale i ostatní přítomné celebrity.

"Byla jsem přidělena pro speciální VIP salonek, a tak jsem u jejich stolu nabízela malé občerstvení. Ale on se na mě obořil a začal mi nadávat. Stála jsem tam zmrazená a neuvěřitelně šokovaná, a pak jsem prostě jen odešla. Ale i Sting a jeho žena Trudie třeštili oči a byli šokováni. Odmítla jsem ho po zbytek večera obsluhovat a podala na něho oficiální stížnost. Nikdo si nevšiml, že by byl opilý, bylo brzy večer. Bylo to odporné a hulvátské chování," sdělila novinářům servírka.

.: Danielle Spencerová a Russell Crowe, imdb.com

Ani majitelům restaurace se hercovo chování příliš nezamlouvalo, třebaže je Crowe světově proslulou celebritou. Vyhlášený londýnský podnik si zakládá na slušnosti, tradiční britské hodnotě. Nikdo jiný, vyjma Vanessy, se tak o incidentu nechtěl s novináři bavit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Související články

Výběr článků