Hlavní obsah
 

Ruska zachránila medvěda, chodí spolu na ryby

Příběh jako z pohádky. Veronika Dichkaová z ruského Novosibirsku zachránila medvěda hnědého jménem Archie ze zkrachovalého zábavního parku a osvojila si ho jako domácího mazlíčka. Dvojice si spolu užívá každou volnou chvíli, kterou tráví třeba rybařením na jezeře, píše britský deník Daily Mail.

 
Ruska zachránila medvěda, chodí spolu na ryby

Dichkaová, která je velkou milovnicí zvířat, si Archieho vzala pod svá křídla před dvěma lety. „Zachránili jsme ho ze safari parku, ale nemohli jsme ho vypustit do volné přírody, protože žil celý život v zajetí,“ vysvětluje Ruska.

„Bere mě jako člena rodiny, sdílíme spolu jídlo, spí v mém náručí, a když má strach, schovává se za mnou,“ popisuje lidsko-zvířecí vztah Dichkaová, která sdílí množství fotografií a videí s Archiem na sociálních sítích.

Video, na nichž spolu plují na člunu a pomocí prutů chytají ryby, pochází z posledního focení na jednom z jezer v Novosibirsku. „Archie s námi tráví každý den a šíleně miluje vodu. Má moc rád, když ho beru na nová místa, focení pro něj bylo velkým potěšením,“ uzavírá.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků