Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Ruská kadeřnice zamkla zloděje a tři dny ho sexuálně zneužívala

Před soudem skončí lupič, který přepadl kadeřnický salón i s kadeřnicí. Ta jej přemohla, byť byl ozbrojen brokovnicí, pak ho ale svázaného síťovým kabelem zavřela do sklepa, naládovala viagrou a opakovaně znásilnila. Když ho po třech dnech pustila, muž běžel horempádem na policii, protože měl poraněný penis.

Foto: Profimedia.cz
Ruská kadeřnice zamkla zloděje a tři dny ho sexuálně zneužívala

Případ se stal podle serveru Mosnews v Kalužské oblasti 14. března. Mladý muž ozbrojený brokovnicí přepadl kadeřnický salón, kde byly dvě kadeřnice a jedna zákaznice. Měl zálusk na tržbu. Jedna z kadeřnic ale ovládala judo a taekwondo. Na muže se okamžitě vtrhla a ještě než se vzpamatoval, tak ho odzbrojila. Svázala ho síťovým kabelem od fénu a zavřela do sklepa.

Vystrašené kolegyni řekla, že zavolá policii. To však neudělala. Muže nechala ve sklepě tři dny. Nutila ho jíst viagru a opakovaně ho znásilňovala. Když ho po třech dnech propustila, tak lupič okamžitě běžel na policii, měl natrženou uzdičku a pohmožděný penis.

Když si pro 32letou kadeřnici přišla policie, tak teprve podala na osmadvacetiletého muže trestní oznámení kvůli lupeži. Jeho postup jí absurdní. „Měli jsme spolu sex jen párkrát. Koupila jsem mu nové džíny, dávala mu každý den najíst a než jsem ho pustila, ještě jsem mu věnovala tisíc rublů.“
Muž pak přiznal, že dostával najíst.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků