Hlavní obsah

Rus ukradl obrněný transportér, aby si dojel pro víno. Cestou zdemoloval auto a výlohu

Žízeň je potřeba uhasit za každou cenu. To si nejspíš řekl jistý Rus v Apatitech na poloostrově Kola, když se rozhodl ukrást obrněný transportér a vyrazit s ním na krkolomnou cestu do supermarketu pro láhev vína. V řízení armádního vozidla však příliš zručný nebyl. Cestou zdemoloval auto, a nakonec narazil do výlohy obchodu, do kterého měl namířeno.

Rus ukradl obrněný transportér, aby si dojel pro víno. Cestou zdemoloval auto a výlohu

Obyvatel města Apatity ležícího u jezera Imandra v Murmanské oblasti se dle informací ruského televizního kanálu Vesti v noci z úterý na středu poněkud nudil.

Proto se vydal ukrást obrněný transportér MT-LB, u nás známý též pod přezdívkou „Matla“, z místní řidičské školy organizace DOSAAF (Dobrovolná společnost pro spolupráci s armádou, letectvem a námořnictvem, která provádí předvojenskou výchovu svých členů).

S ukradeným transportérem se následně vydal na cestu pro láhev krymského vína, na které měl podle všeho opravdu neodolatelnou chuť. Řízení transportéru bylo však očividně nad mužovy síly a poté, co nevybral jednu ze zatáček, zdemoloval zaparkovaný vůz Daewoo Nexia. Transportér následně zastavil až o výlohu obchodu, kam si chtěl pro víno zajet.

Via @EnglishRussia1 "Ok, here is the most Russian thing you would read today: in Murmansk city man steals a tank, crashes it into the supermarket window, steals a bottle of wine, then runs away"

Zveřejnil(a) Werner Berchner dne 10. leden 2018

Podle některých zdrojů si prý muž chtěl láhev vína zakoupit. Nakonec samozvaný řidič obrněnce využil situace, prolezl rozbitou výlohou, ukradl víno a zmizel do noci. Daleko však nedošel, policie ho našla jen pár metrů od supermarketu, jak si vychutnává svou kořist.

Zda byl muž opilý už předtím, ruská média neuvádějí, každopádně skončil v poutech a policisté nyní řeší, jaká všechna obvinění proti němu vznesou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků