Hlavní obsah
 

Rumunovi zavalila bílá masa celý dům, musel hrabat dlouhé hodiny

Sněhová kalamita, která v posledních dnech navázala na kruté mrazy, přidělala starosti lidem v celé východní Evropě. V Rumunsku napadlo dokonce tolik sněhu, že přikryl i celé domy. Jeden Rumun z města Buzău se tak musel skrz sníh prohrabávat ke svému domovu dlouhé hodiny.

 
Rumunovi zavalila bílá masa celý dům, musel hrabat dlouhé hodiny

Na muže z Buzău čekalo v úterý po vydatném sněžení velké překvapení. Když dorazil před svůj dům, ve kterém žije sám se slepicemi, neviděl nic jiného, než hromady sněhu. Musel tedy vzít do ruky lopatu a začít odhrabávat.

Ze záběrů agentury Reuters je patrné, že nelenil. Po mnoha hodinách se konečně ke svému domu prokopal. Od branky ke vchodu se nyní skrz vysokou sněhovou hradbu dostává úzkou chodbičkou.

Nejlínější obyvatelé Rumunska

Za zmínku však stojí, že v dané oblasti, tedy v rumunské župě Buzău, podle místního prefekta žijí nejlínější Rumuni z celé země. Paul Beganu tak reagoval na chování místních lidí při sněhové kalamitě.

Nejprve totiž odhrabali cesty k hospodám, zatímco komunikace vedoucí k továrnám a školám zůstaly nepřístupné. [celá zpráva]

Jak se tedy zdá, ztratit cestu k domovu nebo k hospodě je pro místní občany něco zcela jiného, než nemít proházenou cestu do práce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků