Hlavní obsah
Foto: Jana Brixová

Robertsová a Gibson jsou nejpopulárnější

Nejpopulárnějšími herci ve Spojených státech jsou Mel Gibson a Julia Robertsová. Vyplývá to z výsledků divácké ankety, na jejímž základě jsou udělovány ceny People's Choice Awards. Vítězové již 29. ročníku těchto cen byli v neděli v noci vyhlášeni v kalifornské Pasadeně.

Foto: Jana Brixová
Robertsová a Gibson jsou nejpopulárnější

Anketa, která je rozsáhlým průzkumem veřejného mínění, prováděným Gallupovým ústavem, je považována v USA za nejreprezentativnější vyjádření názoru veřejnosti, bez vlivu odborných porot sestavených z kritiků či zástupců příslušných profesí. Robertsová v ní vyhrála již podeváté.

Nejúspěšnějšími filmy loňského roku se staly podle názoru diváků snímky Pán prstenů: Společenství prstenu a Pavoučí muž, v žánru komedie pak Moje tlustá řecká svatba.

V oblasti televizní tvorby jsou nadále nejoblíbenější seriál Přátelé, včetně jeho hrdinky Jennifer Anistonové, a filmy z řady CSI (Vyšetřování na místě činu). Mezi zpěváky zařadili posluchači na první místo rapera Eminema a countryovou zpěvačku Faith Hillovou, mezi skupinami pak Dixie Chicks a Creed.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků