Hlavní obsah
Z natáčení v Karlových Varech Foto: CzechTourism

Robbie Williams zoufale hledá ženu

Britský zpěvák Robbie Williams zahájil mezinárodní hledání, na jehož konci by se měla objevit žena snů, která by s ním strávila konec roku a nejlépe i zbytek života.

Z natáčení v Karlových Varech Foto: CzechTourism
Robbie Williams zoufale hledá ženu

"Beznadějně hledám ženu, jež bude o Vánocích a při vítání Nového roku sama," nechal se slyšet Robbie Williams, který dokonce zvažuje, že rozjede velkou televizní reklamní kampaň, díky níž by snad nějakou nevěstu konečně našel.

"Chci najít princeznu, s níž bych prožil svátky. Letos zřejmě prožiji Vánoce bez ženy," prozradil zpěvák britskému listu Daily Mirror a dodal, že ačkoliv je připravený usadit se, nemůže stále najít tu pravou.

Chce rodinný život

Třicetiletá hvězda stráví Vánoce ve svém luxusním sídle v Los Angeles společně s blízkou rodinou a přáteli. "Přijedou mí rodiče a několik přátel. Budeme se slunit, půjdu se proběhnout se psy, kouknu na fotbal v televizi a pochutnám si na krocanovi. Bude mi u toho ale scházet moje holka," zdůraznil Williams, který před nedávnem dokonce zvažoval, že si začne něco s mužem, když u žen nemá štěstí.

Zpěvák má prý za sebou románky se čtyřmi členkami skupiny Spice Girls, modelkou Rachel Hunterovou a před několika málo týdny se rozešel se sociální kurátorkou Lisou Brashovou. "Žádná z těch, které jsem potkal, netoužila po rodinném životě. Přitom jsem jim nabízel všechno, co mám," sdělil Williams, jemuž se zřejmě nedaří nalákat nikoho ani na své milióny.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků