Hlavní obsah
V lokalitě bude po opravě 34 parkovacích míst. Foto: Pavel Čempěl

Rachel Hunterovou zneuctil puberťák

Blesková návštěva světově proslulé topmodelky Rachel Hunterové na rodném Novém Zélandě nevyšla podle jejích představ. Příjezd krásky, jejíž tvář svého času vystřídala na zdejších bankovkách oficiální portrét britské královny, skončila nechutným incidentem, který bude mít soudní dohru.

V lokalitě bude po opravě 34 parkovacích míst. Foto: Pavel Čempěl
Rachel Hunterovou zneuctil puberťák

Do vlasti přijela bývalá manželka britské rockové hvězdy Roda Stewarta a pozdější intimní přítelkyně neméně slavného Robbieho Williamse, aby v nákupním středisku v Christchurche pózovala pro sérii propagačních fotografií.

Sotva se však pětatřicetiletá modelka pustila do práce, z hloučku přihlížejících k ní přiskočil šestnáctiletý mladík a vklouzl jí oběma rukama do výstřihu.

Její výstřih přivádí k šílenství

"Jeho vinou se madam Hunterová psychicky zhroutila. Rozplakala se a nebyla k utišení," uvedla prodavačka Hayley Wallová, očitá svědkyně incidentu.

A přitom má Rachel Hunterová se zvědavými puberťáky bohaté zkušenosti. V hudebním klipu Stancy´s Mom, který natočila skupina Fountains Of Wayne, totiž hraje matku dospívajícího chlapce a obsahem výstřihu přivádí všechny jeho kamarády k šílenství.

O tom, zda svými půvaby připravila o rozum i mladíka z Christchurche, rozhodnou psychiatři pověření místním soudem, aby prozkoumali jeho duševní stav.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků