Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Pusťte mě ven, ozývalo se z domu zoufalé volání. Na policii čekalo překvapení

Kuriózní výjezd mají za sebou policisté z Lake Worth Beach na Floridě. Kdosi z jednoho domu uslyšel ženský zoufalý nářek a volání o pomoc. Místo uvězněné ženy však šerifovi zástupci objevili čtyřicetiletého opeřence jménem Rambo.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Pusťte mě ven, ozývalo se z domu zoufalé volání. Na policii čekalo překvapení

Případ se odehrál v neděli 29. prosince, místní úřad šerifa o něm informoval minulou sobotu. „Zástupci vyjížděli na pomoc, když dostali hlášení, že v jednom domě kdosi volá o pomoc,“ uvedla policie. Na tísňovou linku zavolala žena, která nářek zaslechla.

Když policisté dorazili ke zmíněnému domu, objevili muže, který před domem opravoval auto. Nejprve netušil, o co se jedná, pak mu to ale došlo. Během opravy manželčina vozu totiž muž nechal venku poletovat svého čtyřicetiletého papouška jménem Rambo.

Křik je slyšet v prvních vteřinách nahrávky a je opravdu velice přesvědčivý.

„Přinesu vám toho řvouna ukázat,“ říká na nahrávce muž, jehož jméno nebylo zveřejněno. Křik o pomoc naučil Ramba majitel, když byl ještě malý kluk a Rambo žil v kleci.

Policisty papoušek pobavil, krátce poté majitel představil papouška sousedce, která policisty zavolala. „Když jsem jí papouška ukázal, tak se tomu pořádně zasmála taky,“ dodal muž.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků