Hlavní obsah
Portrét královské rodiny je určen pro Vánoční přání. Foto: Chris Jackson/Getty Images, ČTK/AP

Princ William s vévodkyní Kate zveřejnili nový rodinný portrét

V pořadí druhý následník britského trůnu princ William nebyl díky oznámení sňatku prince Harryho s herečkou Markleovou v posledních dnech tím nejsledovanějším členem královské rodiny. Nyní však s vévodkyní Kate uveřejnili rodinný portrét určený na vánoční přání a znovu se tak objevili v hledáčku britských médií.

Portrét královské rodiny je určen pro Vánoční přání. Foto: Chris Jackson/Getty Images, ČTK/AP
Princ William s vévodkyní Kate zveřejnili nový rodinný portrét

Na fotografii, kterou už v červenci pořídil královský fotograf Chris Jackson v Kensingtonském paláci, pózuje vévodský pár spolu se svými dětmi, čtyřletým princem Georgem a o dva roky mladší princeznou Charlotte.

Střízlivému oblečení dominuje decentní modrá barva, nad kterou se okamžitě začali rozplývat módní redaktoři britských plátků. Stále se ukazuje, že princ William s vévodkyní z Cambridge a jejich roztomilými dětmi jsou zkrátka nejsledovanější rodinou Albionu.

Portrét královské rodiny je určen pro Vánoční přání.

Foto: Chris Jackson/Getty Images, ČTK/AP

Pozorným médiím rovněž neušel ani fakt, že malá Charlotte se začíná nápadně podobat své prababičce, královně Alžbětě II. Zatím nejmladší členka královské rodiny se na podobná srovnávání může těšit i v budoucnu. Zatím ji ale čeká školka.

Společně se zveřejněním portrétu rodina oznámila, že od ledna příštího roku Charlotte bude navštěvovat exkluzivní školku Willcocks v Londýně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků