Hlavní obsah

Princ Harry musel sundat kalhoty a ukázat pozadí

Britský princ Harry zažil nepříjemné chvilky ponížení. Seržant prestižní vojenské akademie Sandhurst, kde Harry studuje, ho vyzval, aby si sundal kalhoty a ukázal, zda má skutečně na pozadí vytetované jméno své přítelkyně. Informoval o tom ve čtvrtek britský list The Sun.

Princ Harry musel sundat kalhoty a ukázat pozadí

Jednadvacetiletý princ Harry, který je třetím v pořadí na královský trůn, se příkazu strážníka musel podrobit. Ten se chtěl přesvědčit o pravdivosti kolujících informací, že má princ na zadku vytetované jméno přítelkyně Chelsy Davyové.

"Sundejte si kalhoty a ukažte své pozadí," zavelel údajně seržant. "Myslíte to vážně?" otázala se překvapeně princ, který zřejmě netušil, co se o něm na akademii povídá. "Sundejte si je, chci vidět, jestli to je pravda," reagoval seržant.

Harry si pak musel před celou četou kalhoty povolit až ke kolenům. "Všechno je v pořádku," zhodnotil seržant.

Člen čety listu The Sun vypověděl, že o spekulacích byli zpraveni všichni, ale nikdo se neodvážil přímo se Harryho zeptat, jestli má na svém pozadí opravdu jméno přítelkyně vytetované. "Tak se jeden seržant rozhodl použít lest před celou četou. Měli jste vidět Harryho obličej. Všichni jsme se smáli. Byl červený, pak se ale taky rozesmál," doplnil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků