Hlavní obsah

Přehlídka Terezy Maxové: Rozzuřený návrhář Laffita sprostě nadával a urážel

Brutální hádkou před Obecním domem skončila ve středu tradiční módní přehlídka nadace Terezy Maxové. Společensky unavený návrhář Osmany Laffita se pustil do manažerky Maxové Milady Karasové a sprostě jí nadával. Došlo na ty nejhrubší vulgarismy.

Přehlídka Terezy Maxové: Rozzuřený návrhář Laffita sprostě nadával a urážel

"Ty k..," pořvával Osmany Laffita na majitelku modelingové agentury Czechoslovak models Miladu Karasovou. Ta nezůstala jeho nadávkám nic dlužna. Sprosté nadávky nebraly konce a Osmany používal ty nejhrubší vulgarismy.

Osmany Lafitta představil na charitativní módní show Terezy Maxové svoji kolekci pro jaro-léto 2011. Předváděly modelky z agentury Czechoslovak models v čele s Terezou Maxovou, Danielou Peštovou a Pavlínou Němcovou.

Hádka vznikla kvůli výběru modelek. Podle Laffity vypadaly příšerně, byly toporné a zkazily mu celou show. Po akci odmítl návrhář dávat rozhovory a jeho manažerka ho omlouvala, že není ve své kůži. "Nechápu, o co Osmanymu šlo, to se musíte zeptat jeho. Vůbec se k tomu nechci vyjadřovat," řekla Novinkám Karasová.

Zatímco Laffita a Karasová na sebe před Obecním domem, kde se módní show konala, pořvávali, Tereza Maxová nic netušíc slavila. Během akce se v rámci charity pro děti vybralo přes 6 miliónů korun.

Maxovou na akci doprovodil její přítel Burak Oymen. Do Čech přijeli z Monaka, kde žijí se synem Tobiasem a dcerou Minou. Syn Tobias zůstal v Monaku. "Tobík má školu, nešlo to jinak," vysvětlila Maxová. Jak dlouho se v Čechách zdrží, zatím netuší. "Uvidíme, chceme si to tady chvilku užít," dodala česká topmodelka.

Módní přehlídku si nenechala ujít řada sportovců. Dorazili nejlepší střelci Sparty Bony Wilfried a Léonard Kweuke, tenistu Radka Štěpánka doprovodila manželka Nicol Vaidišová, společně dorazili hokejisté Martin Ručinský a Petr Nedvěd.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků