Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Poslanec svým kolegům omylem ukázal fotku nahé ženy

Používat k soukromým účelům počítač, který pak používáte v zaměstnání nebo používat v práci soukromý počítač může být zrádné v mnoha ohledech. Ví to už polský poslanec za stranu Konfederace Svoboda a Nezávislost Dobromir Sosnierz. Poté, co si na jednání připojil počítač k projektoru, vyskočila na překvapené účastníky fotka nahé ženy.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Poslanec svým kolegům omylem ukázal fotku nahé ženy

Středeční setkání parlamentní skupiny na ochranu práv řidičů, která projednávala dodatek k zákonu o silniční dopravě Sosnierz nechtěně zpestřil v okamžiku, když se chtěl podělit o graf či fotografii ze svého počítače.

Modrou plochu nepřipojeného projektoru vzápětí nahradila fotografie plochy poslancova počítače. Na něm se skvěla fotografie nahé dámy. Sám poslanec to v prvních chvílích nezaznamenal, ke kabelu se však pohotově vrhl jeho poslanecký kolega a rychle ho vytrhl.

Oba muži situaci přešli s humorem, na Twitteru už lidé tolik shovívaví nebyli. „Co dělá poslanec doma mě nezajímá, ale ať se neztrapňuje na veřejnosti,“ rýpnul si jeho politický rival Bogdan Kowalski.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků