Hlavní obsah

Po zásahu želvou skončila dívka s amnézií v nemocnici

Dvanáctiletá Číňanka, která po zásahu padající želvou ztratila paměť, musela být převezena do nemocnice. Želva stačila po pádu ještě naklást vajíčka, ale následně podlehla zraněním. Dívka se uzdravuje a malé želvičky se snad vyklubou.

Po zásahu želvou skončila dívka s amnézií v nemocnici

Cheng Chengová (12) se procházela s tetou Ling Langovou po ulici, když ji želva zasáhla. "Šly jsme a najednou jsem uslyšela, jak neteř, která šla za mnou, vykřikla. Podívala jsem se a viděla, jak leží zkrvavená na zemi. Vedle ní ležela želva a bylo jasné, že padající zvíře Cheng zasáhlo do hlavy," vylíčila incident teta Ling.

Majitel blízkého obchodu, který nehodu také viděl, říká, že spatřil padající předmět. Když k dívce přiběhl, zjistil, že to byla želva.

"Dívka si na nehodu nepamatuje. Máme ale za to, že amnézie bude jen dočasná," řekl lékař, který dívku ošetřil.

Podle listu Metro místní lidé želvu vzali a uložili do krabice. Tam nakladla ještě několik vajec, ale záhy pošla. Policie ji zmrazila a bude ji zkoumat jako důkaz. Nikdo z obyvatel domu, kolem kterého dívka s tetou v momentě incidentu procházela, se ke ztrátě želvy nechce přiznat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků