Hlavní obsah
Živnostenská banka, do nedávna zde bylo knihkupectví Foto: Josef Kubíček

Pitt a Anistonová se oblékají nejlépe

Jeden z nejsledovanějších hollywoodských párů Brad Pitt a Jennifer Anistonová obsadil první příčku v žebříčku nejlépe oblékaných mužů a žen v showbyznysu. Každoročně jej sestavuje britský magazín Company.

Živnostenská banka, do nedávna zde bylo knihkupectví Foto: Josef Kubíček
Pitt a Anistonová se oblékají nejlépe

Bradu Pittovi se letos podařilo z vrcholu setřást fotbalovou hvězdu Davida Beckhama, který hitparádě kraloval v letech 2002 a 2003 a letos skončil na druhém místě. Třetí příčku obsadil herec Jude Law, hvězda snímku Návrat do Cold Mountain.

V ženské části žebříčku se hned za Jennifer Anistonovou umístila někdejší hvězda skupiny Spice Girls a Beckhamova manželka Victoria. Třetí nejlépe oblékanou ženou se pro letošní rok stala britská televizní moderátorka Cat Deeleyová.

Vzájemně se doplňují

"Na Bradovi a Jennifer byste jen těžko hledali nějakou chybu. Svoji garderobu si velice hlídají. Při promenádách na červeném koberci jen málokdy přestřelí. Při procházce před fotografy na sebe dokáží strhnout pozornost. Nejenže vypadají každý naprosto skvěle, ale výborně se také doplňují. A to nejen oblečením, ale také vzájemnými komplimenty, které si předhazují," uvedla zástupkyně magazínu Victoria Whiteová.

"Nosí velice jednoduché a klasické oblečení. Nemají potřebu zastiňovat jeden druhého, protože jsou oba hvězdami. To se o jiných hollywoodských párech říct nedá. Většinou jeden kraluje a druhý se krčí v pozadí," dodala Whiteová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků