Hlavní obsah

Petr Vágner ukázal třítýdenního syna Samuela Maxe

Herec Petr Vágner vzal poprvé do společnosti svého teprve třítýdenního syna Samuela Maxe. S manželkou Gábinou a dcerou Lilian vyrazili na odpolední párty.

Petr Vágner ukázal třítýdenního syna Samuela Maxe

"Když se malý narodil, byl to jasný Vágner. Zatím to vypadá, že má moje oči a nos. Uvidíme, jak se bude klubat," říká herec Petr Vágner, který s manželkou Gábinou, dvouapůlletou dcerou Lilian a třítýdenním synem Samuelem Maxem vyrazili na mikulášskou párty do restaurace La Casa Argentina.

"Malý je zlatý, přes den hodně spinká, není problém s ním vyrazit do restaurace na oběd," vysvětluje Vágner.

Jeho manželka Gábina je prý prakticky zpět na váze, kterou měla před těhotenstvím. "Ještě v šestém měsíci málokdo tušil, že je Gábina těhotná. Přibrala minimálně, takže je úplně v pohodě. Stejně to měla i u naší dcery," prozrazuje záchranář z Ordinace v růžové zahradě.

Třítýdenní syn Samuel Max je prý bezproblémové miminko. "Občas je to křikloun, ale jinak je naprosto v pohodě. V noci u něj pěstujeme režim. Gábi ho nakojí o půlnoci a pak až kolem páté ráno. A spinká bezproblémově. My díky tomu nejsme unavení," dodal Vágner.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků