Hlavní obsah
Pes stráví zíráním většinu dne. Foto: Profimedia.cz

Pes tři dny zíral na modrou zeď a nikdo neví proč

Videa a fotografie zachycující zvířata jsou populární součástí internetu a neuplyne týden, aby sociální sítě neměly svou novou zvířecí hvězdu. Mezi takové se nyní zařadil pes, kterého internetoví uživatelé pojmenovali Chicho. Proslavil se tím, že v argentinském městě General Roca tři dny zíral do modré zdi.

Pes stráví zíráním většinu dne. Foto: Profimedia.cz
Pes tři dny zíral na modrou zeď a nikdo neví proč

Nahrávka labradora uhranutého modrou zdí autobusové zastávky ve čtvrti Stefenelli nepřestává fascinovat tisíce lidí. Ať už pes před zastávkou stojí či sedí, jeho oči jsou neustále upřené na modrou zeď. Kolemjdoucí se snažili odvést jeho pozornost, ale marně.

Místní veterinář sdělil argentinskému serveru Puntal, že pes strávil před zdí minimálně tři dny. Občas si na chvíli někam odskočil, ale za chvíli byl opět zpátky a zaujal své staré místo. Pro jeho chování veterinář nemá prozatím žádné uspokojivé vysvětlení.

Kolemjdoucí se psa pokoušeli odlákat marně.

Foto: Profimedia.cz

Na internetu se kolem toho přirozeně okamžitě vyrojila spousta teorií. Jedná se prý o opuštěného psa čekajícího na svého pána. Kdosi ho nadrogoval. Vidí duchy. Má neurologickou poruchu nebo je slepý...

Minimálně jeho slepotu byl veterinář schopen vyvrátit. Pes na videu se navíc tváří poměrně spokojeně. Některé ze záhad kolem zírajícího psa se však nakonec podařilo objasnit.

MISTERIOSO CASO DE UN PERRO EN VENEZUELA QUE LLEVA 3 DIAS MIRANDO UNA PARED ¿Qué le pasa a Chicho, es el nombre con el cual bautizaron los vecinos a este perro que llegó a un barrio Argentino y lleva tres días mirando un muro azul? Ver más información; ⤵⤵⤵ http://cuartopoder.tv/index.php/mundo/item/7699-misterioso-caso-de-un-perro-en-venezuela-que-lleva-3-dias-mirando-una-pared

Zveřejnil(a) Cuarto Poder TV dne 30. květen 2018

Po několika dnech se totiž ozval autor videa Cristian Aedo, aby vyvrátil některé divoké spekulace, které se na internetu šířily. Pes se ve skutečnosti jmenuje Indio a má majitele. Pravidelné přestávky v zírání prý tráví doma a je o něj pečlivě postaráno.

Upřeně koukat na zeď chodí už dlouhou dobu a ani majitel netuší proč. Teď ale má Indio, kříženec labradora a bordeauxské dogy, se zíráním utrum. Kvůli slávě, kterou si získal, ho majitel drží raději na dvorku. Obává se totiž, že by zvíře někdo mohl unést nebo mu ublížit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků