Hlavní obsah
Miroslav Petřík při vernisáži Foto: Jan Kaše

Penélope Cruzová je na svádění příliš stydlivá

Herečka Penélope Cruzová prý není obávanou svůdkyní, jak by se na první pohled mohlo zdát. Rozhodně podle vlastních slov není tou, která by v navazování kontaktů s muži učinila první krok. Uvedla to v rozhovoru pro magazín Paris Match.

Miroslav Petřík při vernisáži Foto: Jan Kaše
Penélope Cruzová je na svádění příliš stydlivá

"Ani náhodou. Nikdy," odpověděla herečka jednoznačně na otázku, zda sama svádí muže. Naopak prý nechává všemu volný průběh, čas prý vykoná své.

Na dobývání příslušníků opačného pohlaví je totiž příliš stydlivá, svěřila se španělská herečka, která tak zbořila dosud utkvělé představy. "Pořád vám někdo dává nějakou nálepku. Osmdesát procent toho, co se píše v novinách, jsou lži," uvedla Cruzová.

"Od svých šestnácti let prožívám dlouhé vztahy," vysvětlila. "Moje první láska, která neměla co do činění s filmovou oblastí, trvala šest let," uvedla herečka.

"Druhá trvala tři roky, stejně jako další - taky tři roky. Poslední (s Tomem Cruisem) vydržela rovněž tři roky. A nyní jsem sama. Jsou mi přisuzovány stovky aférek za měsíc. Je lepší se tomu smát," posteskla si Cruzová.

Penélope Cruzová se s Tomem Cruisem, bývalým manželem australské herečky Nicole Kidmanové, stýkala tři roky. Rozešli se letos koncem ledna. O konci vztahu informovali teprve o dva měsíce později. [celá zpráva

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků