Hlavní obsah
Císař vjíždí do nádvoří. Foto: Anna Čelouchová

Pavel Vítek se vrátil k maskáčům

Zpěvák Pavel Vítek se přiznává, že je trochu pověrčivý a v životě už několikrát vyhledal i kartářku. V současné době však nemá moc času zabývat se sám sebou. Konec roku je pro něj totiž velmi náročný. Má už za sebou premiéru muzikálu Tři mušketýři, kde ztvárňuje postavu krále, v muzikálu Miss Saigon hraje jednu z hlavních postav, amerického vojáka Johna, ač se ve skutečnosti vojně vyhnul.

Císař vjíždí do nádvoří. Foto: Anna Čelouchová
Pavel Vítek se vrátil k maskáčům

Zatímco role krále je poklidnější, postava amerického vojáka vyžaduje dobrou fyzickou kondici. Navíc na jevišti Pavel Vítek mává samopalem a skáče do vrtulníku, jako kdyby měl z vojenského výcviku zkušenosti. Přitom pravda je úplně jiná. Absolvoval jen pár měsíců povinné vojny při škole a jediné cvičení v Boru u Tachova.

"To místo bylo pověstné tím, že tam dávali nejtěžší kriminálníky. Já jsem s nimi ale vycházel dobře, měli tam kytaru a já jim zpíval písničky," řekl Vítek a prozradil, že když se mu podařilo získat takzvanou modrou knížku, oddechl si a dal armádě sbohem. Pevně věřil, že vojenské maskáče už nikdy neoblékne.  

Maskáče i do Keni

Teď se v nich ovšem prohání po jevišti a se svým přítelem Janusem Sidovským se dokonce rozhodli, že si je i koupí a vezmou s sebou na dovolenou do Keni, kam odjíždějí počátkem ledna. Právě v tomto období by si měli ideálně odpočinout a načerpat nových sil, zjistil podle horoskopu pověrčivý zpěvák.

"Já se přiznám, že kdybych se dostal do nějaké svízelné situace, tak bych se možná obrátil na nějaké médium. Je tak možné najít návod, jak se k věcem postavit. Někdy se totiž rýsuje možnost, kterou tušíte, ale nepřiznáte si ji. Nebránil bych se využít karet, kávové sedliny či hvězd," konstatoval.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků