Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Pavel Vítek míří na safari do Keni

Herec a zpěvák Pavel Vítek je v současnosti zavalen prací, a tak se těší, že si na Vánoce vyjede za sluncem a trochu si odpočine. Spolu se svým přítelem, producentem Janusem Sidovským, se totiž rozhodli prožít svátky netradičně. Nyní už pilně listují katalogy cestovních kanceláří s exotickými zájezdy.

Ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Pavel Vítek míří na safari do Keni

"Nejvíce nás zaujala Keňa. V Africe jsem byl jen v Maroku a moc se mi tam líbilo. V té části zeměkoule, kde je Keňa, jsem nikdy nebyl," řekl zpěvák.

"Navíc se nám jeví jako moc zajímavá a rozmanitá země, pár dnů bychom byli u moře a pak bychom sedli do džípu a odjeli na safari," dodal.

Na safari chtějí oba jen fotografovat a prohlížet si cizokrajná zvířata, žádné lovecké ambice rozhodně nemají. "Ne, v žádném případě, budou to lovy beze zbraní," ujistil Pavel Vítek, který nyní zkouší muzikály Tři mušketýři a Miss Saigon.

Práce mu zabírá hodně času a většinou divadlo opouští až po setmění. "Když ale přijdu domů za světla, tak ještě stačím jít na zahradu hrabat listí,"uvedl Vítek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků