Hlavní obsah
 

Pašeráci drog zachránili topící se policisty

Neobvyklé vyústění měla páteční honička na moři u pobřeží na jihu Španělska. Policejní loď pronásledovala člun, na kterém čtyři pašeráci převáželi hašiš. Během honičky však došlo ke srážce a policisté spadli z člunu přes palubu. Pašeráci je z vody vylovili.

 
Pašeráci drog zachránili topící se policisty

Celá honička začala u pobřeží u města Malagy, když se policisté pokusili zastavit podezřelý člun. Ten místo zastavení zrychlil a policisté ho začali stíhat, k honičce na otevřeném moři se posléze připojil i policejní vrtulník. Z jeho paluby pochází i nahrávka, kterou španělská policie zveřejnila.

Během divokých manévrů došlo ke srážce obou plavidel a policisté přepadli přes palubu. Policisté se ocitli v nebezpečí, protože nikým nekontrolovaný člun začal na hladině kroužit a hrozilo nebezpečí, že by mohl některého z mužů trefit.

Posádka helikoptéry proto vyzvala megafonem muže prchající na druhém člunu, aby zastavili a policistům pomohli. Muži je vytáhli na palubu svého člunu a vrátili na policejní loď.

Pašerákům to ale nepomohlo, během srážky totiž do vody popadaly balíky, které pašeráci převáželi. Policisté jich zabavili přes osmdesát, bylo v nich celkem tři tuny hašiše. Své zachránce tak muži zákona zatkli.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků