Hlavní obsah

Pandí mláďata se snažila uprchnout svému ošetřovateli

Jako pytel blech! Jakmile pandí mláďata v chovném středisku zavětřila příležitost k lumpárně, nelenila. V tu chvíli by musel jejich vychovatel být chobotnicí, aby je uhlídal. Kamery zachytily scénku, kdy se mláďata pokoušela o útěk ze svého výběhu.

Pandí mláďata se snažila uprchnout svému ošetřovateli

Stačila malá chvíle nepozornosti, kdy pečovatel ve městě Ya'an v čínské provincii S'-čchuan zapomněl zavřít vrátka do výběhu, a o zábavu měl postaráno.

Muž se otočil zády a u vrátek už vyskakovala tři mláďata. Naštěstí rychle zareagoval a začal pandy stahovat zpět, jenže ony jsou rychlé, a když se do toho přidalo čtvrté mládě, byl ošetřovatel v koncích.

Musel seskočit do výběhu a razantně zakročit. Jedna panda už byla dokonce jednou nohou mimo výběh, muž ale rázně zakročil a stáhl ji za kožich zpět.

Unavený ošetřovatel si při uzavření vrátek oddychl. Při představě, že by honil čtyři nezbedníky, se mu určitě udělalo zle.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků