Hlavní obsah

Pamela se na veřejnosti už svlékat nebude

Ačkoliv nahé fotografie Pamelu Andersonovou proslavily, dnes už by se hvězda Pobřežní hlídky při pohledu na vlastní nahé tělo cítila trapně, a to zejména proto, že vychovává dva syny, sedmiletého Brandona a o rok mladšího Dylana. Právě před nimi by se jako matka styděla.

Pamela se na veřejnosti už svlékat nebude

"Už jsem dala nahotě nadobro vale. Styděla bych se sama za sebe, kdyby podobné fotky viděla moje rodina," nechala se slyšet Pamela Andersenová.

"Mám ráda to, co dělám, ale raději se nikdy nedívám na výsledek. Abych se přiznala, některé své nahé fotografie z Playboye jsem skutečně nikdy neviděla," řekla.

Dvojí tvář

"Dneska už bych ale do podobného focení nešla, protože bych se děsila, že mě uvidí mí dva synové. Mám dost problémů uchránit je před věcmi, které jsem napáchala v minulosti," dodala Andersonová, která prý nikdy nevěřila, že by se mohla stát sexuálním symbolem. V dětství podle vlastních slov byla plachá.

"Moje maminka nemohla uvěřit, že jsem fotila pro Playboy. Vždycky jsem byla tiché dítě. Mám zřejmě dvojí osobnost. Jedna je uvnitř a druhá na povrchu, jedna je stydlivá a bojácná, druhá mě prodala Playboyi," zamyslela se herečka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků